اعلام آمادگی سازمان بسیج مهندسین برای بازسازی سایت هسته ای نطنز

اعلام آمادگی سازمان بسیج مهندسین برای بازسازی سایت هسته ای نطنز

سازمان بسیج مهندسین صنعتی تهران آمادگی خود را برای همراهی و بازسازی سایت هسته ای نطنز اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مهندسین صنعتی تهران بزرگ در محکومیت حادثه تروریستی نطنز واعلام آمادگی این سازمان برای اجرا و شروع عملیات بازسازی و توسعه مراکزهسته ای بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است؛

بار دیگر جنایت کاران و ظالمان جهانی دسیسه جدیدی را علیه ملت ایران عملیاتی کردند. سایت هسته ای نطنز که به نام دانشمند شهید احمدی روشن مزین بود با اقدامات خرابکاری دشمنان مردم ایران مواجه شد. این اقدام حاکی از سیری ناپذیری دشمنی مستکبران جهان علیه مردم مظلوم اما مقتدر ایران اسلامی است.

این اقدام از سوی نهادهای مختلف کشورمان پاسخ مقتضی را دریافت خواهد کرد اما مهندسان و دانشمندان هسته ای کشورمان پاسخ اصلی را به اقدام ددمنشانه خواهند داد. بسیجیانی که جان برکف آماده بازسازی تمام و کمال سایت هسته ای هستند اجازه نخواهند داد چرخ پیشرفت هسته ای کشور با چنین اقداماتی از توسعه باز ایستد.

ایران اسلامی به کوری چشم تمام دشمنانش با سرعت بیشتری روبه پیشرفت حرکت خواهد کرد. فرزندان ملت بزرگ این سرزمین در کوتاه ترین زمان تمام خسارات را با پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین ها بازسازی خواهند کرد و در این مسیر هیچ عاملی نخواهد توانست مانع این کار بزرگ شود.

سازمان بسیج مهندسین نیز آمادگی خود را برای همراهی و بازسازی این سایت هسته ای اعلام میدارد. به فضل الهی علاوه بر این اقدام اعلام میداریم به هر نحو که سازمان انرژی اتمی مقدور می داند در ساخت مراکز جدید هسته ای آماده همکاری هستیم و ظرفیت بزرگ مهندسان و جوانان بسیجی جهت پاسخ قاطع به اقدامات شیطانی دشمنان این مردم بزرگ آماده اقدام موثر است.

در خاتمه آنکه مردم صبور ایران از چنین اقدامات زبونی کم ندیده است. از ابتدای انقلاب بزرگ این مردم تا کنون دشمنان هرچه توانستد انجام دادند اما هیچ کدام نتوانست مسیر این مردم را تغییر دهد.

این مسیر به لطف الهی به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد و هیچ مانعی نخواهد توانست سیل عظیم مردم ایران را سد کند و این جریان پر توان را در جهت خدایی شدن متوقف سازد. ایران اسلامی مقتدر بوده و خواهد بود. پاسخ قاطع را که همان تقویت مسیر پر توان علمی است با سرعت و قوت ادامه خواهیم داد.
ایران اسلامی مهار شدنی نیست و این همان آموزه حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه ا…) است.

 

ذکر منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا